Srebrny Żagiel Optimista 2023

wpis w: Informacje | 0
Srebrny Żagiel Optimista 2023
Regaty w których łącznie wystartowało blisko 400 zawodników. W gr.B 273.
Nasz klub reprezentowało 4 zawodników. Troje debiutantów których zadaniem było kończenie wyścigów. Szymon, Elena, Ksawery wywiązali się z zadania – zostali sklasyfikowani w regatach. Kazik zajął miejsce w połowie stawki. W grupie A wystartowało blisko 100 zawodników. Dobre 20 miejsce wywalczył Wincenty, 30 był Michał, a 39 Gabrysia. Należy zaznaczyć że regaty były rozgrywane w trudnych warunkach, a niedziela utonęła w deszczu który towarzyszył nam również przy pakowaniu.
Dziękujemy Miasto i Gmina Nysa oraz Starostwo Powiatowe w Nysie za wspieranie naszych zawodników w wyjazdach!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *