Żeglarze ponownie na podium

wpis w: Informacje | 0
Nyscy żeglarze zakończyli sezon regatowy startem w regatach o  Puchar Beskidów nad zalewem Żywieckim. Pierwsze miejsce w klasie optimist gr.B chłopców zajął Kacper Michalski, trzeci w klasyfikacji do lat 9 Michał Szota, Karolina Jałoszyńska 3 miejsce gr.A w klasyfikacji dziewcząt. W klasie laser 4.7 w klasyfikacji chłopców 2 miejsce zajął Marcel Skubański. Statuetką dla najmłodszej zawodniczki została uhonorowana 7 letnia Ania Chrobak.
Regaty te były również ostatnią eliminacją Ligi Południowej. W tej rywalizacji również pierwsze miejsce zdobył Kacper Michalski w kategorii optimista do lat 11, Patrycja Jałoszyńska 3 miejsce w klasyfikacji optimista dziewcząt do lat 9, a Marcel Skubański zdobył 3 miejsce w klasyfikacji lasera 4.7. W regatach brało udział 11 zawodników klubu. Dziękujemy Gminie Nysa za pomoc w organizacji wyjazdów na regaty w trakcie całego sezonu regatowego.