4 medale naszych zawodników!

wpis w: Informacje | 0

SUKCES NASZYCH ŻEGLARZY!

W dniach 08-09.09.2018 odbywały się regaty o Puchar Wójta Gminy Chełm Śląski – Otwarte Mistrzostwa Śląska – Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików województw: dolnośląskiego, opolskiego i śląskiego w klasach; Optimist gr. „A” i gr. „B”, Laser 4,7 i Laser Radial. Nasi zawodnicy zaprezentowali się bardzo dobrze:

• 1 miejsce w grupie B dziewcząt do lat 9 zajęła Patrycja Jałoszyńska (w generalnej klasyfikacji 5 miejsce na 40 startujacych)
  • 3 miejsce w grupie B dziewcząt do lat 9 zajęła Anna Chrobak (w generalnej klasyfikacji  28 miejsce na 40 startujących)
  • 3 miejsce w grupie B chłopców do lat 13 zajął Kacper Michalski na 61 startujących
  • 1 miejsce w grupie A dziewcząt  zajęła Karolina Jałoszyńska (2 miejsce w generalnej klasyfikacji).

W dalszej klasyfikacji dziewcząt Natalia Kulawiak zajęła 8 miejsce, Zofia Prędki 17, Julia Nosal 24, a w grupie B chłopców nasi zawodnicy uplasowali się na miejscach: Mateusz Chrobak 16, Kacper Kulawiak 18, Michał Kaczmarek 21 i na 52 miejscu Michał Szota debiutujący na takiej imprezie. Nasi zawodnicy startujący w klasie laser 4.7 chłopców uplasowali się na 11 Marcel Skubański i 12 Paweł Szota.

Dziękujemy Gminie Nysa za dofinansowanie wyjazdu naszych młodych żeglarzy!