Regaty w Mietkowie

wpis w: Informacje | 0

W ubiegły weekend odbyły się regaty w Mietkowie. Niestety kolejne regaty z bezwietrzną pogodą. Taki sport! Odbył się tylko jeden wyścig w sobotę.

W grupie B dziewcząt dwa miejsca na podium zajęły w swojej kategorii nasze zawodniczki Natalia Kulawiak – 2 (19 w generalce), a Patrycja Jałoszyńska – 3 (20 w generalce) jednocześnie w grupie dziewcząt do lat 9 Patrycja była 1. W grupie A Karolina od samego początku była skazana na wygraną bo była jedyną zawodniczką. W grupie B Michał Kaczmarek zajął 4 miejsce, Kacper Kulawiak 10, Mateusz Chrobak 14, Kacper Michalski 17, Zofia Prędki 38, Julia Nosal 45. Wszystkich zawodników w grupie B było 57. W grupie Lasera 4.7 Paweł Szota zajął 2 miejsce, a Marcel Skubański gdyby wystartował pierwszego dnia miałby szansę na 1, 2 lub 3 miejsce.