Regaty o Mistrzostwo Klubu KŻ NYSA

wpis w: Informacje, Regaty | 0

25.09.2004 na Jeziorze Nyskim odbyły się regaty o Mistrzostwo Klubu KŻ NYSA w klasie OPTYMIST, KADET i OMEGA.

Przy południowozachodnich, słabych wiatrach (2-3 m/sek.) w godzinach dopołudniowych rozegrano 4 wyścigi w klasie OPTIMIST i CADET. W klasie OPTYMIST bezkonkurencyjnie zwyciężył Rafał Krężałek wygrywając wszystkie wyścigi i zdobywając 4 punkty. Miejsce drugie zajął Tomasz Brejer z ilością 11 punktów, miejsce trzecie Jakub Strzelecki z ilością 12 punktów, czwarte Kamil Sawicki z ilością 13 punktów, piąte Piotr Strzelecki z iliścią 21 punktów, szóste Maciej Adamczyk z ilością 24 punkty i miejsce siódme Marek Żurek z ilością 28 punktów.

W klasie KADET pierwsze miejsce zdobyła załoga Marek Michalski i Jakub Lorek wygrywając wszystkie wyścigi i zdobywając 4 punkty, miejsce drugie zajęła załoga Damian Gołos i Bartosz Marcinków z ilością 9 punktów, trzecie miejsce załoga Piotr Szczepankiewicz i Marcin Kłakowski z ilością 11 punktów oraz czwarte miejsce załoga Wojciech Jałoszyński i Maciej Kościelniak.

W klasie OMEGA w godzinach popołudniowych również przy słabym wietrze w czterech wyścigach cztery załogi ścigały się w systemie przesiadkowym.

Pierwsze miejsce z wynikiem 8 punktów zajęła załoga: Leszek Francyk, Lilia Francyk i Tomasz Piasecki zajmując w kolejnych wyścigach miejsca – 2, 2, 1 i 3.

Drugie miejsce z wynikiem 9 punktów zajęła załoga: Witold Wawrzkiewicz, Zbigniew Wawrzkiewicz i Tadeusz Gromada zajmując w kolejnych wyścigach miejsca – 3, 3, 2 i 1.

Trzecie miejsce z wynikiem 10 punktów zajęła załoga: Piotr Wróbel, Joanna Walczak i Krystyna Płaskonka zajmując w kolejnych wyścigach miejsca – 4, 1, 3 i 2.

Czwarte miejsce z wynikiem 13 punktów zajęła załoga: Józef Leoniec, Jacek Leoniec i Mariusz Wojtczak zajmując w kolejnych wyścigach miejsca – 1, 4, 4 i 4.

Wieczorem uczestnicy regat w klasie OMEGA spotkali się w domku klubowym na Wieczorku Żeglarskim. Było miło i przyjemnie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *