ľUwaga Studenci! Mamy dla Was propozycję nie do odrzuceniaľ
Są jeszcze wolne miejsca na obóz! ľď¸ľď¸ i to nie byle jaki! Pierwszy w historii Sekcji Żeglarskiej obóz Sail Camp! ď¸
Udział mogą wziąć Studenci z wszystkich kierunków. Dlatego jeśli chcesz naładować swoje baterie i poczuć wiatr we włosach, a to wszystko w atrakcyjnej cenie – zapoznaj się z poniższą ofertą!
Trochę więcej o wyjeĹşdzie:
Cel szkolenia:
Şď¸Kurs na patent Sternika Motorowodnego, zakończony egzaminem państwowym
Şď¸Dla sterników motorowodnych kurs holowania narciarza oraz obiektów sportowych zakończony egzaminem państwowym
Şď¸Doskonalenie technik żeglarskich
Şď¸Dla zainteresowanych, za dopłatą, kurs SRC/VHF z egzaminem
Şď¸Dla wszystkich uczestników są przewidziane materiały szkoleniowe
Forma szkolenia:
Dla 20 uczestników przygotowane zostaną codziennie 8 godzinne zajęcia żeglarskie oraz motorowodne w formie praktycznej oraz teoretycznej.
Kursanci zdobędą wiedzę oraz umiejętności pozwalające na prowadzenie jachtu pod żaglami oraz jachtu motorowego. Obóz zostanie zakończony państwowym egzaminem na patent sternika motorowodnego, dzięki czemu uczestnicy obozu odjadą z uprawnieniami pozwalającymi na prowadzenie jachtów motorowych o dowolnej mocy silnika i długości jachtu, po wodach śródlądowych.
Niestety w ciągu jednego tygodnia nie możemy zagwarantować, że pogoda będzie sprzyjać na tyle aby przygotować studentów do zdania egzaminu na patent żeglarza jachtowego, dlatego nie zakładamy w tym projekcie zdobycia przez uczestników takich uprawnień. Jednak pewnym jest, że po odbyciu tego szkolenia zdobędziecie umiejętności żeglarskie w stopniu podstawowym.
Zakwaterowanie:
Nocleg będzie realizowany w 5 czteroosobowych domkach letniskowych na terenie Klubu Żeglarskiego Nysa. Domki są wyposażone w aneksy kuchenne, lodówki oraz pościele. W domkach jest elektryczne ogrzewanie.
Wyżywienie:
Catering realizowany będzie z pobliskiej restauracji. W skład wchodzi śniadanie oraz obiadokolacja. Podczas zajęć przewidziane są przerwy, w których będzie można spożyć uprzednio przygotowane posiłki bądĹş przekąski.
Sprzęt:
Zarówno szkolenie jak i egzamin realizowany będzie na tym samym sprzęcie pływającym. Do dyspozycji uczestników będą:
Şď¸3 jednostki silnikowe typu RIB;
Şď¸3 jachty klasy OMEGA;
Şď¸ jacht Wielki Trener;
Şď¸ kilka jachtów żaglowych.
Do tego sprzęt do holowania, kajaki, rowerki wodne oraz liczne inne jednostki pływające. Codziennie wieczorem będą liczne prelekcje oraz morskie opowieści.
Termin:
5-11 czerwca 2023
Dojazd:
Dojazd we własnym zakresie. Na terenie ośrodka jest parking, posiadający dwie bramy wjazdowe otwierane pilotem przez bosmana.
Koszt to 1500 zł, na który składają się:
Şď¸nocleg
Şď¸wyżywienie
Şď¸szkolenie
Şď¸opieka instruktora podczas zajęć
Şď¸koszt egzaminu państwowego
Kadra szkoleniowa:
Marek Michalski naukę żeglarstwa rozpoczął w wieku 6 lat nad Jeziorem Nyskim. Instruktor żeglarstwa wśród młodzieży, dzieci i dorosłych z 14 letnim doświadczeniem, instruktor motorowodny, trener kadry regatowej, organizator wakacyjnych szkoleń żeglarskich dla dzieci i młodzieży.
Wiktor Orzeszko naukę żeglarstwa rozpoczął w wieku 7 lat nad Jeziorem Nyskim. Instruktor Żeglarstwa wśród młodzieży, dzieci i dorosłych, instruktor motorowodny, sternik jachtowy, instruktor src, OFFSHORE skipper, organizator rejsów morskich stażowych i szkoleniowych, Sea Sailing Instructor.
Maria Grabska – naukę żeglarstwa rozpoczęła w wieku 9 lat nad Zalewem Porajskim. Instruktor żeglarstwa, wychowawca kolonijny, współorganizator rejsów stażowo-szkoleniowych.
Dodaj komentarz