Dobry występ naszych zawodników

wpis w: Informacje | 0

W dniach 27 – 28.04.2019 nasz klub uczestniczył w Otwartych Mistrzostwach Polski LOK. Nasza reprezentacja to 9 zawodników w klasie Optimist oraz 3 zawodników w klasie Laser 4.7. W trakcie dwudniowych regat przeprowadzono 8 wyścigów. Troje naszych żeglarzy ukończyło regaty na podium . W klasyfikacji optimista dziewcząt do lat 9 Patrycja Jałoszyńska zdobyła 1 miejsce, Michał Szota 3 miejsce w klasyfikacji chłopców do lat 9. Bardzo dobrze spisali się pozostali zawodnicy : w klasyfikacji generalnej na 79 startujących – Kacper Michalski – 7 miejsce, Michał Kaczmarek – 9 miejsce, Kacper Kulawiak- 23, Natalia Kulawiak-28, Chrobak Mateusz – 49, Nosal Julia- 52, Anna Chrobak – 70 . W klasyfikacji Laser 4.7 chłopców 2 miejsce Marcela Skubańskiego , 8- Michał Szota. W klasyfikacji dziewcząt – 4 miejsce Karolina Jałoszyńska. Dziękujemy gminie Nysa za wsparcie finansowe tego wyjazdu!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *