Mistrzostwa Polski LOK — Patrycja i Radek Mistrzami

wpis w: Informacje, Regaty, Szkółka | 0

Zawodnicy naszego klubu wystartowali w regatach na Dzierżnie w dwóch klasach.

W klasie laser 4.7 tytuł Mistrza Polski zdobył Radosław Krężałek, wykazując swoją wyższość w zmiennych warunkach, jakie panowały w Dzierżnie. Również Patrycja Bezara, chcąc dorównać Radkowi, zdobyła tytuł w kategorii dziewcząt.

Podczas tych regat coraz lepiej prezentowali się nasi laserowcy, zajmując w poszczególnych wyścigach miejsca w pierwszej trójce. Ostatecznie Kuba Jedynak zajął 7 miejsce, a Michał Babicz 14, gdyż w niedzielę nie startował ze względów rodzinnych. W gr. B klasy Optymist pozostała część kobiecej drużyny naszego klubu uplasowała się na 16 miejscu – Tosia Jedynak i 18 miejscu – Weronika Zalesińska, na 42 startujących.

Zostaw Komentarz