Nadrabiam zaległości

wpis w: Informacje, Regaty, Szkółka | 0

Miesiąc lipiec to start w Chełmie Śląskim na Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików, które równocześnie były Mistrzostwami Śląska.

Wyniki, jakie osiągnęliśmy, były niezadowalające — Marek Żurek 12, Patrycja Bezara 25, Michał Babicz 35. Radek Krężałek zajął medalowe miejsce w Mistrzostwach Śląska — niestety nie udało się zdobyć mistrzostwa po raz trzeci, musieliśmy się zadowolić medalem brązowym. Zdjęcia »

Sierpień to start w finale OOM w Kluszkowcach. Startowało dwóch naszych zawodników. Radek zajął 47, natomiast Jakub Jedynak 57 miejsce. Kończący karierę na optymiście Radek nie zdołał poprawić wyniku z roku ubiegłego. Zdjęcia »

Początek września to start w Pucharze Beskidów. 5-osobowa ekipa zajęła dość przyzwoite miejsca: Marek 7, Patrycja 14, Alex 16, Mikołaj 27, Rafał 28.

Następny tydzień to start w Znamirowicach. Regaty bardzo udane. 2 — Marek Żurek, Patrycja — 16 (druga wśród dziewcząt), Alex 23, Tosia 31 (piąta wśród dziewcząt), Mikołaj 38. Zdjęcia w galerii.