Wracam do przeszłości

wpis w: Informacje, Regaty, Szkółka | 0

Po dłuższej przerwie wracam do wydarzeń, jakie miały miejsce w czerwcu.

Koniec czerwca to start Radka i Kuby w eliminacjach do OOM. Start niezbyt udany, ale obaj uzyskali kwalifikacje do startu w finale OOM.

W pierwszych dniach lipca zawodnicy udali się na obóz zorganizowany z zaprzyjażnionymi klubami Śląska w Międzybrodziu Bialskim. Wzięło w nim udział 8 zawodników naszego klubu.

W trakcie trwania obozu odbyły się regaty „Puchar Żar”. Niestety wyniki osiągnięte przez naszych zawodników było poniżej oczekiwań. W gr. A Radek 5, Kuba 7, gr. B Marek Żurek 10, Patrycja Bezara 22, Michał Babicz 33, Tosia Jedynak 36, Alex Dziura 45, Mikołaj Rybczak 48, Michał Żurek 49.

Zakończenie obozu to przenosiny do Chełma Śląskiego, gdzie startujemy w Mistrzostwach Śląska. Tutaj wyniki trochę lepsze. Radek zajmuje 3 miejsce (niestety nie udało się zdobyć tytułu po raz trzeci); w gr. B Marek 12, Patrycja 25 (5 z dziewcząt), Michał 35, Alex 45, Mikołaj 54, Tosia 57, Michał Żurek 63.

Zdjęcia w galerii.

Zostaw Komentarz