OOM Szczecin

wpis w: Informacje, Regaty | 0

Dwóch naszych zawodników, Tomasz Brejer i Radek Krężałek, uczestniczyło w finale Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Szczecinie. Zawody były rozgrywane na jeziorze Dąbie w dniach 15.08-18.08.2007 r.

Po uroczystym otwarciu regat, które odbyło się 16 sierpnia na Zamku w Szczecinie, rozpoczęły się wyścigi. Pierwsze biegi dawały nadzieję na dość dobre miejsca naszych zawodników. Niestety nie wszystkie biegi były udane. Tomek w pierwszych wyścigach zajmował miejsca w granicach 30, niestety czym było bliżej do końca to wyniki były słabsze. Radek rozpoczął po pierwszym dniu na 24 miejscu, lecz w kolejnych dniach jego wyniki były bardzo nierówne, potrafił przypłynąć na 7-8 miejscu, aby w kolejnych wyścigach plasować się na miejscach 50.

Ogólnie regaty zakończyli Radek na miejscu 27 zdobywając 1 pkt w klasyfikacji współzawodnictwa ogólnopolskiego. Tomek zajął 57 miejsce. Mamy nadzieję, że w roku przyszłym wyniki te będą dużo lepsze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *