Dziękujemy wszystkim uczestnikom za tak liczne przybycie i wspólnie spędzony weekend! 

Ogromne podziękowania kierujemy również do wszystkich osób zaangażowanych w organizację wydarzenia — członków klubu, rodziców oraz wszystkich pomocników, bez których te regaty nie mogłyby się odbyć 

Szczególne podziękowania dla naszych sponsorów i partnerów 

A komu nie dziękujemy? 
Oczywiście wiatrowi… 
Cały tydzień przed regatami wiało, cały tydzień po regatach też ma wiać, a akurat podczas zawodów postanowił zrobić sobie przerwę
Taki mamy klimat!



Dodaj komentarz