Puchar Nysy 2026 za nami!

wpis w: Informacje | 0
Dziękujemy wszystkim uczestnikom za tak liczne przybycie i wspólnie spędzony weekend! ⛵️
Ogromne podziękowania kierujemy również do wszystkich osób zaangażowanych w organizację wydarzenia — członków klubu, rodziców oraz wszystkich pomocników, bez których te regaty nie mogłyby się odbyć
Szczególne podziękowania dla naszych sponsorów i partnerów ✨
▪️ Regaty były  współfinansowane przez Miasto i Gmina Nysa
▪️ Marszałek Województwa Opolskiego
▪️ TIM Nizińscy ⚡️
▪️ Wędkarze z cypla!
▪️ Klub Żeglarski Nysa ⛵️

A komu nie dziękujemy?
Oczywiście wiatrowi… ️
Cały tydzień przed regatami wiało, cały tydzień po regatach też ma wiać, a akurat podczas zawodów postanowił zrobić sobie przerwę Taki mamy klimat!
Jeszcze raz dziękujemy za świetną atmosferę, uśmiechy i wspólnie spędzony czas ❤️
Do zobaczenia na kolejnych regatach! ⛵️

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *