Puchar Pucka

wpis w: Informacje | 0
Puchar Pucka w klasie Laser to kolejne regaty, w których wystartowała czwórka naszych zawodników. Trzy dni zmagań w bardzo fajnych warunkach.
Bardzo dobra postawa Karoliny Jałoszyńskiej, która zwyciężyła w klasyfikacji U17 Lasera ILCA6 zdobywając punkty do klasyfikacji Pucharu Polski.
Klasa ILCA4 to bardzo dobry występ Patrycji Jałoszyńskiej, która wygrała jeden z wyścigów zajmując 21 miejsce na ponad 100 startujących. Chłopcy Michał Kaczmarek i Kacper Michalski trochę gorzej. Kacper zajął miejsce 48, a Michał ukończył regaty na miejscu 56. Regaty w klasie ILCA4 były eliminacjami do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. Kwalifikacje uzyskali Patrycja i Kacper. Michałowi zabrakło trochę szczęścia…
Dziękujemy naszym sponsorom Miasto i Gmina Nysa oraz Starostwo Powiatowe w Nysie za wspomaganie nas w wyjazdach na regaty.