Karolina na podium Pucharu Pucka

wpis w: Informacje | 0

W dniach 16 - 18 lipca zaraz po zgrupowaniu w Pucku, trójka naszych zawodników w klasie Laser 4.7 wzięła udział w regatach o Puchar Pucka. w których startowało łącznie niemal 300 jachtów, a w samej klasie Laser 4.7 ponad 120 jachtów przez co poprzeczka była ustawiona bardzo wysoko. Odbyło się 6 wyścigów w pierwszych dwóch dniach przy dobrych warunkach. W trzeci dzień z powodu słabego wiatru nie odbył się żaden wyścig. W pierwszej tak ważnej imprezie w tym roku wysoką formę prezentowała Karolina Jałoszyńska, która zajęła  3 miejsce wśród dziewcząt (wygrywając jeden z wyścigów w tej kategorii), a w klasyfikacji generalnej zajęła 9 miejsce. Marcel Skubański zajął 70 miejsce w klasyfikacji generalnej (42 miejsce w kategorii do lat 16), a Zofia Prędki uplasowała się na 116 miejscu (39 miejsce wśród dziewcząt).
Przy tak dużej imprezie wynik Karoliny daje nadzieje, na przyszłość. Już za tydzień będziemy brać udział w regatach w Zegrzu, w których będzie startować podobna liczba uczestników.

Dziękujemy sponsorom za wpieranie naszych zawodników w wyjazdach na regaty.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *