V Regaty o Puchar Polski Południowo-Zachodniej

wpis w: Informacje | 1

V Regaty o Puchar Polski Południowo-Zachodniej, Puchar Starosty Powiatu Wrocławskiego zakończone. Dwa dni zmagań przy słonecznej i wietrznej pogodzie. W klasie laser 4.7 rozegrano 7 wyścigów, a w klasie Optimist 5. Kolejny dobry występ naszych zawodników. W klasie Laser 4.7 Karolina Jałoszyńska wywalczyła 2 miejsce w klasyfikacji generalnej, Paweł Szota był 5, Marcel Skubański 6, a nasz debiutant Kacper Kulawiak zakończył regaty na 12 miejscu. W klasie Optimist dziewcząt do lat 9 na podium stały dwie nasze zawodniczki: na 1 miejscu Patrycja Jałoszyńska, a na 2 miejscu Ania Chrobak. Również w klasyfikacji chłopców do lat 9 na najwyższym stopniu podium stał nasz zawodnik Michał Szota.

W klasyfikacji generalnej Optimista nasi zawodnicy uplasowali się :
- Kacper Michalski 6 miejsce
- Patrycja Jałoszyńska 8
- Natalia Kulawiak 10
- Michał Kaczmarek 11
- Mateusz Chrobak 14
- Julia Nosal 16
- Michał Szota 20
- Zofia Prędki 22
- Anna Chrobak 34
Wszystkich zawodników w grupie B Optimista startowało 45.

 

DZIĘKUJEMY GMINIE NYSA ORAZ FIRMIE CUKRY NYSKIE ZA WSPIERANIE NASZYCH ZAWODNIKÓW W WYJAZDACH NA REGATY!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *