Puchar JK Drakkar Poraj

wpis w: Informacje | 0

W minioną sobotę i niedzielę zawodnicy naszego klubu wzięli udział w regatach o Puchar JK Drakkar Poraj. Dwa dni regat były walką ze zmiennym wiatrem, który pokazał słabszym "miejsce w szeregu". Zdarzało się, że zawodnik z czołowego miejsca lądował na końcu stawki i odwrotnie. Komu brakowało trochę szczęścia musiał się pogodzić z tym co dał mu los (wiatr). Nasz klub reprezentowało 4 zawodników w klasie laser - najlepiej poradziła sobie Karolina Jałoszyńska zajmując 8 miejsce. Marcel Skubański wywalczył 13 pozycję, Paweł Szota 15, a debiutujący w klasie laser Kacper Kulawiak pozostawił za sobą czterech zawodników na 30 startujących. Klasę Optimist reprezentowało 7 zawodników naszego klubu. Najlepiej poradził sobie Kacper Michalski zajmując 11 miejsce. Miejsca pozostałych : Michał Kaczmarek 16, Julia Nosal 40, Patrycja Jałoszyńska 43, Natalia Kulawiak 45, Zosia Prędki 51, Ania Chrobak 54, która została wyróżniona jako najmłodsza uczestniczka regat.
 
DZIĘKUJEMY GMINIE NYSA ORAZ FIRMIE CUKRY NYSKIE ZA WSPIERANIE NASZYCH ZAWODNIKÓW W WYJAZDACH NA REGATY!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *