Regaty w Rybniku za nami

wpis w: Informacje | 0

W dniach 5-7.04 uczestniczyliśmy w Rybnickich Regatach Żeglarskich. Tylko w pierwszym dniu odbyły się 2 wyścigi, kolejne dni spędziliśmy na brzegu ze względu na brak wiatru. Zmienny słaby wiatr podczas zawodów nie ułatwiał zawodnikom rywalizacji, mimo to nasi najmłodsi zawodnicy stanęli na podium.

W grupie B Optimist brało udział 87 zawodników. 21 miejsce zdobył Kacper Michalski, na miejscu 22 Patrycja Jałoszyńska, która była 1 w kategorii dziewcząt do lat 9. Kolejne miejsca naszych zawodników to: 28 – Michał Kaczmarek, 50 – Julia Nosal, 60 – Mateusz Chrobak, 70 – Anna Chrobak oraz Michał Szota.

Ania została wyróżniona za bycie najmłodszą uczestniczką regat!

Debiut w klasie Laser 4.7 zaliczyła Karolina Jałoszyńska, która zajęła 13 miejsce na 24 startujących.

W klasie Laser 4.7 chłopców 8 miejsce zdobył Marcel Skubański, a 16 miejsce zajął Paweł Szota na 28 startujących.

Dziękujemy Miasto i Gmina Nysa za wsparcie!