Ostatnie regaty w tym sezonie za nami!

wpis w: Informacje | 0

14699479_1232867293417984_1516789786_o

W ubiegły weekend w Rybniku rywalizowaliśmy w regatach zamykających południową ligę optymista jak i cały sezon. Już od dłuższego czasu nie pojawiliśmy się na regatach w tak licznej grupie. Pod naszymi barwami startowało siedem optymistów oraz jeden laser. Nasi najmłodsi żeglarze tj. Kacper Michalski oraz debiutanci Michał Kaczmarek i Kajetan Żarów spisali się bardzo dobrze, bo mimo niesprzyjających warunków (niska temperatura) dzielnie kończyli wyścigi.
Nieco starsi regatowcy czyli Karolina, Marcel oraz Paweł udowodnili, że nabywają coraz więcej doświadczenia i pokazują powoli swój sportowy pazur. Mimo, że rezultaty tego nie odzwierciedlają możemy z pewnością przyznać, że tak wiele godzin spędzonych w tym roku na wodzie nie poszło na marne. Na wyniki może będzie trzeba poczekać do następnego sezonu. Miejmy nadzieje! Na pochwałę zasługuje również Kacper Kulawiak, który mimo tak krótkiego stażu pokazuje swoje lwie serce i chęci do walki.
Naszym najstarszym zawodnikiem na tych regatach był Marek Michalski, który miał okazję przypomnieć sobie „jak to się robi”.
Niestety ominął go jeden dzień regat i ukończył je na 7 pozycji.

Zostaw Komentarz