Sukces w Pszczynie

wpis w: Informacje, Regaty, Szkółka | 0

W dniach 21-22.06 podczas regat o Puchar Burmistrza Pszczyny dobrze wypadli nasi młodzi zawodnicy.

W dobrych warunkach wietrznych przeprowadzono 5 wyścigów i mimo niskiej temperatury naszym zawodnikom było gorąco. Weronika Zalasińska zajęła 1 miejsce w grupie „A” wygrywając wszystkie wyścigi! Wiktor Orzeszko mimo błędów w pierwszym dniu, popłynął bezbłędnie w drugim dniu co dało mu wysoka pozycję choć do podium zabrakło. Wiktor uplasował się na 4 miejscu grupy B w kategorii chłopców. Również lepszy drugi dzień miał Michał Babicz, który podskoczył o 2 miejsca finalnie zajmując 6 miejsce w klasie Laser Radial. W zawodach brała udział niedoświadczona jeszcze Olga Dobrzycka, która pokazała, że jej zależy co dobrze rokuje na przyszłość. Olga w dość trudnych warunkach pogodowych zajęła 36 miejsce na 60 startujących.