Srebrny Żagiel Optymista — sukces Nikoli

wpis w: Informacje, Regaty, Szkółka | 0

W dniach 02-04.08.2013r w Kiekrzu koło Poznania odbyły się kolejne regaty o Srebrny Żagiel Optymista. W regatach startowało ponad 300 zawodników z całej Polski. W regatach startowało 4 zawodników naszego klubu: Nikola Herman, Anna Wiśniewska, Wiktor Orzeszko, Paweł Wiśniewski.B ardzo dobre 2 miejsce w klasyfikacji dziewcząt wywalczyła Nikola Herman. Jest to pierwszy tak znaczący sukces naszej zawodniczki i mamy nadzieję na dalsze sukcesy.

Z pozostałych zawodników Wiktor Orzeszko zajął 53 miejsce na 158 startujących, co jest nie najgorszym wynikiem, ale oczekiwania były większe. Dla Ani i Pawła regaty te były pierwszymi tak dużej rangi i ich start należy traktować jako przygotowanie do następnego sezonu.

Zostaw Komentarz