50-lecie Klubu dzień pierwszy

wpis w: Informacje, Życie Klubu | 0

W piątek 21 października o godzinie 19 w Bastionie została otwarta wystawa fotografii dokumentująca 50 lat działalności naszego Klubu. Wystawę „Pół wieku na małej i wielkiej wodzie” zorganizowaną pod patronatem Marszałka Województwa Opolskiego otworzył Komandor Maksymilian Siemieniak a zaszczycili ją swoją obecnością: Rajmund Miller – Poseł -elekt; Bogusław Wierdak – Przewodniczący Sejmiku Wojewódzkiego; Daniel Palimąka – Asystent Marszałka Województwa Opolskiego; Aleksander Juszczyk – V-ce Burmistrz Nysy; Kazimierz Staszków – Przewodniczacy Komisji Kultury; członkowie i sympatycy Klubu Żeglarskiego NYSA oraz wiele innych osób.


Trzech naszych kolegów: Andrzej Biesiekierski, Zbigniew Wawrzkiewicz i Tomasz Michalski otrzymało odznaczenia „Zasłużonych dla Opolszczyzny” które w imieniu Marszałka wręczali Bogusław Wierdak i Rajmund Miller.

Przez wystawę zaproszonych gości poprowadził poprzedni Komandor naszego Klubu Witold Tomaszewski.

Wiele osób z zaciekawieniem oglądało wystawione fotografie.

Wystawę nadal można obejrzeć w sali wystawowej w Bastionie jeszcze w tym oraz przyszłym tygodniu.

Więcej zdjęć w galerii.

Zostaw Komentarz