Nareszcie tak oczekiwane Forum Klubowe

wpis w: Informacje | 0

Nasz kolega klubowy Max uruchomił i będzie administrował Klubowe Forum Dyskusyjne. Forum składa się z trzech części: pierwsza część, administracyjna o nazwie „O Forum” zawiera informacje dla użytkowników. Główna część forum „Z Życia Klubu” jest ogólnodostępna, ale wymaga zarejestrowania się, trzecia część „Dla Członków Klubu” dostępna jest tylko dla zarejestrowanych członków klubu.

Mam nadzieję, że forum to da możliwość komunikowania się członków klubu i będzie właściwym miejscem do tak koniecznych dyskusji, czego nie daje strona klubowa, stworzona z myślą by była wizytówką, a raczej informacją o naszym Klubie.

Na informacyjnej stronie klubu nie będzie już możliwości dodawania komentarzy, a stare komentarze zostaną usunięte. Od tej pory miejscem przeznaczonym na komentarze oraz dyskusję będzie forum klubowe, do którego link znajduje się na naszej stronie klubowej w zakładkach za „Jezioro Nyskie” a przed „Galeria”.

Oto krótka instrukcja napisana przez Maxa:

Jeżeli ktoś z Was ma ochotę, to zapraszamy na nowo otwarte forum klubowe.  Wystarczy wejść na stronę http://www.kznysa.fora.pl i zarejestrować się:

  1. Klikamy „Rejestracja”
  2. Akceptujemy zasady forum klikając „Zgadzam się na te warunki”;
  3. Wpisujemy nasz nick, czyli ksywkę (nazwę użytkownika, pseudonim);
  4. Podajemy adres e-mail;
  5. Wpisujemy hasło i potwierdzamy je w kolejnej rubryce;
  6. Wpisujemy kod potwierdzający z obrazka, wielkość liter MA ZNACZENIE;
  7. Pozostałe informacje (poniżej w formularzu) można wprowadzić/uzupełnić po zalogowaniu się na forum w zakładce „Profil”.

Jeżeli dane są poprawne, zostaniecie zalogowani na forum.

UWAGA: Do pełnej aktywacji konta potrzebne jest wykonanie wszystkich zaleceń otrzymanych mailem! E-mail może znajdować się w folderze SPAM, warto sprawdzić. Jeżeli mimo to maila nie znajdziecie i nie możecie aktywować w pełni konta, zgłoście się do mnie.
Szczegóły w dziale FAQ.

Max

Ja natomiast na zakończenie życzę owocnych dyskusji i podaję jeszcze raz link do naszego Klubowego Forum.

Jerzy Szczygieł