Finał OOM w Dobrzyniu za nami

wpis w: Informacje, Regaty | 0

W dniach 1-5.08.2008 r. w Dobrzyniu nad Wisłą na zalewie Włocławskim odbyły się finały OOM.

W regatach tych brało udział dwóch naszych zawodników: Tomek Brejer i Radek Krężałek reprezentowali nasze województwo oraz nasz klub.

Zawody odbyły się w bardzo różnych warunkach atmosferycznych. Pierwsze dwa dni to wiatry średnie. W warunkach tych nasi zawodnicy dawali sobie bardzo dobrze radę zajmując po tych dniach Radek 11, a Tomek 23 miejsce.

Dzień trzeci to zdecydowanie silniejszy wiatr i w tych warunkach było gorzej. Obaj popłynęli zdecydowanie słabiej, spadając po 8 wyścigach — Radek na miejsce 18, a Tomek 33. W ostatnim wyścigu tego dnia płynęli bardzo dobrze. Radek na miejscu 8, Tomek zaś na miejscu 16. Niestety z powodu zbliżającej się burzy wyścig przerwano — skutki tej wichury na zdjęciach.

Dzień ostatni to nadal bardzo silny wiatr, około 8°B. W tych warunkach komisja sędziowska zdecydowała o niedopuszczeniu do startu. Regaty zakończono wynikami dnia poprzedniego.

Wyniki jakie uzyskali nasi zawodnicy są zadowalające, ale jest pewien niedosyt, gdyż mogło być lepiej.

Zostaw Komentarz