Zimowisko

wpis w: Informacje, Szkółka | 0

W dniach 22.01.06 do 28.01.06 kadra zawodników naszego klubu wraz z trenerem Panem Janeczkiem przebywała na zimowisku w Koniakowie. W czasie pobytu młodsi doskonalili jazdę na nartach a starsi na snowboardach. Pogoda dopisała, warunki śnieżne i socjalne również. Ze zdwojonym zapasem nowych sił przystąpili teraz do zajęć szkolnych, aby z chwilą rozpoczęcia sezonu i rozpoczęciem intensywnych treningów na wodzie nie powstały w szkole zaległości.
A oto wrażenia niektórych uczestników:
MAREK: Na obozie w Koniakowie bylo super. Na początku musze powiedzieć o bardzo dobrym jedzeniu jakie przyrządzała nam pani Ania. Zamiast schudnąć to chyba przybraliśmy na wadze . Pogodę do jazdy na snowboardzie mieliśmy wspaniałą no może z wyjątkiem poniedziałku gdzie było -24*C i w środe rano kiedy mocno wiało. Stok był naprawde fajny tym bardziej że po dwóch dniach było dużo skoczni i mieliśmy z tego wielką frajde.
RADEK: Na Zimowisku było super. Jedzenie bardzo dobre i było wiele śniegu. Od trzeciego dnia zaczęliśmy kopać tunel w śniegu. Miał 10 metrów długości i był szeroki. Dzień przed wyjazdem nasz tunel zawalił się i przysypał niegroźnie kolegę Łukasza. Wyciąg był wspaniały. Za rok spróbujemy wrócić w to miejsce.
JAKUB: Mieszkaliśmy w domu u Pana Krupy w Koniakowie, w pokojach czteroosobowych. Ja mieszkałem w pokoju z Piotrkiem, Radkiem i Tomkiem. Kopaliśmy tunel w śniegu, jeździliśmy na nartach, snowboardach i na oponie. Sklep był około 2km od domu w którym mieszkaliśmy. Jestem bardzo zadowolony z tego wyjazdu i chciałbym tam pojechać w przyszłym roku.
TOMEK: Na feriach wyjechałem z rówieśnikami i starszymi kolegami na Zimowisko. Było super! Pogoda wspaniała a słońce i zimna też nie zabrakło. Jedzenie w osrodku było dobre. Lecz najbardziej pasowało mi jeżdżenie na nartach. Mam nadzieję, że za rok znów tam przyjadę!!!
PIOTREK: Było super!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *